Formularz zamówienia pakietu z papierowym obiegiem dokumentów

  Jak to działa?

  1

  Wypełnij formularz

  Wypełnij formularz danymi dotyczącymi umowy, a my przygotujemy i wyślemy na podany adres e-mail umowę licencyjną oraz fakturę (zostanie wystawiona z góry za jeden rok).

  2

  Otrzymaj fakturę

  Otrzymasz od nas e-mail z umową i fakturą do zapłaty. Po otrzymaniu płatności podpiszemy umowę licencyjną i wyślemy komplet dokumentów do ciebie Pocztą Polską.

  3

  Przyjmuj dokumenty!

  Odbierz oryginał licencji na publiczne odtwarzanie muzyki, a także podpisaną umowę, fakturę i naklejkę na twardą powierzchnię.

  Podobne produkty

  Możemy zaoferować tobie wszyscy pakiety z licencją na publiczne odtwarzanie muzyki na zasadzie subskrypcji z miesięczną lub roczna opłatą online z elektronicznym obiegiem dokumentów z dodatkowym rabatem.

  • Promocja!
  • Promocja! muzyka bez opłat zaiks do odtwarzania publicznego
  • Promocja!

  Zamówienie Indywidualnej Umowy licencyjnej i papierowego obiegu dokumentów

  W razie potrzeby możesz zamówić pakiet z papierową wersją Indywidualnej Umowy licencyjnej zawartej pomiędzy nami, tradycyjnym obiegiem dokumentów, i z roczną opłatą na konto bankowe .  Zapoznaj się jak to działa?

  PORTAL MUZYCZNY

  Zanim zdecydujesz się na zakup naszych usług, możesz testować Portal Muzyczny bez żadnych zobowiązań. W okresie testowym wszystkie funkcje systemu, oprócz pobierania muzyki, są dostępne.

  UZYSKAJ DOSTĘP TESTOWY DO PORTALU MUZYCZNEGO