PROMOCJA!!!!! RABAT 50% na wszystkie produkty i usługi przy subskrypcji online!
+48 223 070 445

Formularz zamówienia pakietu “Portal muzyczny” z papierowym obiegiem dokumentów

Formularz zamówienia papierowej wersji Umowy licencyjnej z roczną opłatą przez rachunek rozliczeniowy

W razie potrzeby możesz zamówić pakiet “Portal muzyczny” z papierową wersją Umowy licencyjnej oraz fakturą z roczną opłatą na rachunek rozliczeniowy.

PORTAL MUZYCZNY

Zanim zdecydujesz się na zakup naszych usług, możesz testować Portal Muzyczny bez żadnych zobowiązań. W okresie testowym wszystkie funkcje systemu, oprócz pobierania muzyki, są dostępne.

UZYSKAJ DOSTĘP TESTOWY DO PORTALU MUZYCZNEGO

Formularz zamówienia pakietu “Portal muzyczny” z tradycyjnym (papierowym) obiegiem dokumentów

Aby zakupić pakiet “Portal muzyczny”, wypełnij poniższy formularz i w ciągu godziny otrzymasz e-mailem umowę licencyjną i fakturę do zapłaty. Koszt pakietu “Portal muzyczny” na rok z 50% rabatem jest wskazany w pierwszym polu formularza “Wybierz średnią powierzchnię lokalu i dowiedz się cenę…”


Jak to działa?

1

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz danymi dotyczącymi umowy, a my przygotujemy i wyślemy na podany adres e-mail umowę licencyjną oraz fakturę (zostanie wystawiona z góry za jeden rok).

2

Otrzymaj fakturę

Otrzymasz od nas e-mail z umową i fakturą do zapłaty. Po otrzymaniu płatności podpiszemy umowę licencyjną i wyślemy komplet dokumentów do ciebie Pocztą Polską.

3

Przyjmuj dokumenty!

Odbierz oryginał licencji na publiczne odtwarzanie muzyki, a także podpisaną umowę i fakturę.

Podobne produkty

Możemy zaoferować tobie podobne pakiety (z licencją na publiczne odtwarzanie muzyki) na zasadzie subskrypcji z miesięczną opłatą online, elektronicznym obiegiem dokumentów.